Furren italjan me mikser me kolica e tepsija

Shitet nga: m. krasniqi 19 Mar 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Përshkrim i sendit

E shes furren me mikser me kolica e tepsija.furra asht model italjane me system termo asht per 200buk.furra asht komplet me komore. Asht shum furr e mirMikseri ka kapacitet per 200kg brum asht model italjan. Punon mir shum. I kam e 4 kollica me tepsi. Per ma teper informacion ju lutem me kontaktoni.Boj e ndrim me naj vetur.
thirrni ne 0041 71 9314238
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim