INVENTAR PER PIZZA

Shitet nga: Shaqa 24 Maj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
PËR MBAJTJEN NXEHT GJAT TRANSPORTIT TË PIZZAVE .
I KA DOLLAPET ME ROSTFREI BRENDA.
LIDHET ME ZORRAT E NXEMJES SË VETURËS.
QMIMI: 80€
044/49-139811
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim