Inventar Per Piceri FastFood

Shitet nga: valon 23 Pri 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Raft per pun si dhe per shtrytzimin e objekteve

Lavabo rusvaj me dy hyrje

8 karika

2 tavolina

Makin per prerjen tpershutes rusvaj (origjinale italiane)

Reklama


Paisjet jan shum pak tshfrytzuaraa dhe punojn shum mir i shess per shkak se pronari i lokalit nuk esht me ketuu pres blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim