Inventar Vitrina

Shitet nga: xxxxx 26 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Inventar Vitrina per Embletore-Furra
Vitrinat:

1.Frizi Ftohjes per Embelsira
2.Vitrina per Kifle dhe Byrek
3.Arka

Tavolina +Karrige 5 Komplete.

Veretje: Te gjith Inventari asht ne gjendje te rregullt i perdorur per nje periudhe te shkurt vetem 1 muaj.

çmimi sipas marrveshjes

Kontaktoni ne kete NR.049600265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim