Inventar për Fast Food

Shitet nga: Gzim 05 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tavolina me karika komplet Friz për pije boca gazi vemtilim etj e gjitha me marveshje pres blerës serioz ju lutem që thirrjet të jenë mbas orës 15:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim