Inventar për FastFood Urgjent

Shitet nga: Gzim 23 Mar 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kam Friz për pije, Friz për sallata, karika tavolina për brenda dhe jashtë , zgarsë profesionale me gaz, po ashtu edhe tosteri është me gaz, boca pini , aba dhe ventilimI bashkë me motor, furri për pica me gaz etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim