Inventar per Caffe Bar

Shitet nga: Abdyl Vorfi 12 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje shume te mire mund te vizitohet lokali dhe te shihen paisjet .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim