Inventar per Lokal

Shitet nga: Isuf Gavazaj 09 Nën 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Vitrine - me nxemje dhe ftohje per lokale. ( rosftreei )
Shporet me dy furra: me gaz dhe rryme ( rosftreei )
Mikser per embelsira
Agregat - Honda 13.3 kw mon faze. (benzin)
Aparat per kafe me dy doza - Brazilia
Tavolina per burek
Cmimi sipas marrveshjes...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim