Inventar per kafiq komplet

Shitet nga: toni 29 Mar 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
kemi 7 kopmplete tavolina te gjitha ne gjendje tmir shum qader per teras frizin e gjamit vetem per mes telefonit ju lutem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim