Inventar per kafiq komplet urgjent

Shitet nga: toni 02 Pri 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
kam nje inventar asht shum shum ne gjendje tmir .... 3komplete me fotele lekur e tavolina edhe 4 komplete te hekrit me dkorime per terasa edhe qadren per teras kam edhe frizin me gjam kam edhe nje tavolin shanki me 2 ulse ..... ju lutem vetem blersa serioz mundi me kontaktue vetem per mes telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim