Inventar per kuzhine

Shitet nga: Inventar per kuzhine 12 Pri 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ofrohet per shitje inventar i ndryshem per kuzhine si friteze, shporet dhe te tjera percjellese funksionale.
Numri kontaktues 049-610-371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim