Inventar za slasticarnu ili restourant

Shitet nga: inventar 10 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Inventar za slasticarnu ili restourant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim