Inventari

Shitet nga: Asllan 29 Shk 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet invertari per kafiq ose restorant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim