Invertar per lokale

Shitet nga: liridon 11 Pri 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes geja per lokale, tavolina, karrika, shank,fluter me uje karrika per teras te perdora 1 muj shum te rujtne qmim I volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim