Kariga per teracë

Shitet nga: Driton 21 Pri 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 6 komplete te karikave me tavolina.
Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim