Karrige

Shitet nga: Karrige 12 Pri 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ofrohen per shitje Karrige per perdorim te ndryshem si restorant, shkolle e te tjera.
Numri kontaktues 049-610-371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim