Karrika per dyqane

Shitet nga: bleta 01 Gsh 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes 4 karrika jane te mira te ruajtura jane ashtu siq shihen ne foto.Mundeni me kontaktu edhe ne viber+37744149049 jane si te reja me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim