Klime - AC

Shitet nga: Klime-AC 12 Pri 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ofrohen per shitje Klima per hapsire te ndryshme biznesore.
Numri kontaktues 049-610-371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim