Lifti eshte me korp

Shitet nga: Agron 29 Sht 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Asht me rrym qe shkon ne lartesi 12m ban pesh deri 200kg esht i pershtatshumper te gjitha punet qe jan lart per mashum kontak ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim