Linje per sherbim gjellerash

Shitet nga: Linje per sherbim gjelleras 12 Pri 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ofrohet per shitje linja per sherbim gjellerash e kompletuar dhe funksionale
Numri kontaktues 049-610-371
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim