MBAJSE per SHISHE te ALKOHOLIT per LOKALE

Shitet nga: Xxx 13 Mar 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
mbajse per shishe te alkoholit per lokale e mir shum e ardhur prej gjermanis ne kosov nuk asht perdor gjendemi ne suharek ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim