Maqin akullore urgjet

Shitet nga: semi 23 Maj 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes maqinen per akulllore me qmim te ult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim