Maqin per Limonat,bronic,boze

Shitet nga: Xh 19 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Esht ne gjendje te rregullt,e ardhur prej jasht.
Ndahen ne 3 pjes:Limonat,Bronic,Boze.
15 litra.
Çmimi sipas marrveshjes.
Viber +38649600265
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim