Maqina Per Qebap Pleskavic

Shitet nga: Sprinter 19 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet maqina per prodhimi qebap dhe pleskavic. 20Kg Qebap prodhimi vetim mrenda 1 minutë.
Dhe pleskavicë
Per ma shum informata ju lutemi kontaktoni.

Tel: 044 180 686
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim