Maqina e akullores

Shitet nga: Besar 26 Gsh 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Maqin per akullore me friz vetrin asht ne gjentje te rregullt boj edhe ndrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim