Mikser per brum

Shitet nga: Mahir 04 Nën 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Eshte ne gjendje super. 4 copa i kam. Nuk jan shum shum tmdhaja. 3 jan turke 1 eshte e prodhim zvicran. Kam eshe sene tjera. Aparatat per coffe. Shlagomat. Tavolina tpunes. Sudopere tmdhaja. Shporeta me plin edhe me rym. Aparatat per akullore me dorza carpigiani edhe Labo carpigiani.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim