Paisije resturanti

Shitet nga: ramadan bytyqi 19 Mar 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
15 koplete tavolina plazma tel skara me prush koplet skara me plin 10 koplet tavolina per teras tavolina punes rosfaj friz pije friz embelsira friz sallat friz mishit dhe shum tjer sende per mashum infor per nje lokal familjar qka duhet krejt jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim