Paisje per piceri dhe Furr

Shitet nga: lon 19 Shk 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigoriferi nxemjes per sherbime te piceris dhe furres
Shum pak te perdorura te ardhura nga Kroacia
Dhe nje furr per pice
Çmimi sipas marrveshjes
045314621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim