Pajisje për një lokal (bar-kafe)

Shitet nga: Besnik Paqarizi 22 Pri 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kemi 6 kompleta, tavolina me nga 4 karrige.

OKAZION!!!
Çmimi është shumë i arsyeshëm

Telefon: 044 187 294

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim