Peshore 50 kg

Shitet nga: Mahir 15 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   350 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Peshore eshte ne gjendje tmirr
I mat derin 50 kg
Per ma shum info ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim