Qoshe dhe tacolina per lokale

Shitet nga: Besnik 21 Pri 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Qoshe dhe tavolin aper lokale me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim