Senet per pastiqeri

Shitet nga: Mahir 10 Mar 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Fontanat lloj llojshme. Aparatet per kafe 3 copa. 1 skar me plin. Sudopere te mdhaja dhe te vogla. Bocat plinit perdorne. Tavolina tpunes tmdhaja dhe dvogla trosfajit. Per ma shum info ne viber. Ju mirr presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim