Shank per lokal me neon dekorues

Shitet nga: Driton Gashi 01 Sht 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Gjatsija : 2.60 cmm
Gjersija : 1.50 cmm + 0.50 dera " shihett ne foto "
Lartsija : 1.25 cmm
Eshte shum i rujtun krejt ne gjendje te rregullt i punuar dhe me profil pjesen e siperme me mermer shihet ne foto :D... si dhe me ndriqim neoon dekorues ner dekor " lekure// "
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim