Shankerica per kafic..vib.049662083.

Shitet nga: Shankerica per kafic 01 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Punojm nga druri ...shankerica per kafic.etj..extra modella.tjeter..cmimi extra.....viber..049662083...........whatsap....044974177.....komplet.tavoline ..4.karika..55.e.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim