Shes aparatin e kafes me gjith mulli

Shitet nga: Aparati 01 Shk 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparatin e kafes me gjith mulli per bluarjen e kafes te firmes Grimac ne gjendje perfekte dhe shum
Pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim