Shes aparatin e kaffes

Shitet nga: Edi 27 Jan 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparatin e kaffes te markes Bancilio i markes italiane eshte ne gjendje te rregullt ujin e merr vet.

verejtje:Aparati Shitet pa mulli

Ndrrim nese me konvenon
Mund te me shkruani edhe ne viber
+37745641253
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim