Shesim Embelsira me porosi

Shitet nga: Embeltore BLETA 19 Maj 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shesim embelsira me porosi me pakice dhe shumice.Po ashtu shesim boze,limonad etj.Me mbi 25 vjet pervoje pune.Mund te na gjeni ne PRIZREN ne Terzimahalle perballe Xhamise EMBELTORE BLETA po ashtu edhe ne fb Embeltore Bleta.Mund te na kontaktoni ne numrin 044149049 ose ne viber +37744149049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim