Shiten

Shitet nga: samir 22 Nën 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten fontana per ajran boronic limonad 3 pjes dhe furra per pjekje me rrym me 2 dy tepsia njekohsisht te perdorura kontakt viber whatsapp +38649345527 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim