Shiten fontanat per boz boronic

Shitet nga: fisnik 23 Maj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten fontanat per boz borovnic e per gjana tjera ne gjendje perfekte italiane per me shum info na kontaktoni ne ket numer 045-678-922 ose 049-676-986 ne viber 0038345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim