Shitenn

Shitet nga: Xxx 09 Mar 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Per me shum infoo ne viber
Ju mirr presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim