Shitet ndrrohet Skar furr per pula

Shitet nga: xhelal 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes / ose mdrroj skaren / furr per pula me prush . Furra eshte metalike e marune special , ka kater shufra helli nga inoksi , pra qe nuk ndryshken ,qe zejn nga pes pula dhe qe sillen me an te motorrit elektrik special ( jo motor per fshesa xhami te veturave ). Pjesa ku vendosen pulat eshte me dyer me xhama , qe hapen , kurse pas perfundimit te punes mbyllen me kapak metalike te siguruem me dry . Eshte e marume me u vendos jasht por mundet edhe brenda objektit e ka oxhakun e vet . Qmimi i saj eshte 850 por mund edhe ta ndrroj me naj vetur ose me qka te me konvenoj .Mund te lajmrohi nga ora 08:00 - 22:00 ne numer tel 044 300 844 mund esh te shkruni sms .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim