Shitet frigoriferi per pije italian

Shitet nga: fisnik 20 Maj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frigorifer per pije italian ne gjendje perfekte shum pak i perdorur per me shum kontaktoni ne ket numer 045-678-922 ose ne viber 0038345678922
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim