Shitet inventari per embeltore

Shitet nga: Burim 13 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
She's komplet inventarin per embeltore apo kafiteri.
Vitrina per kolaqa...........500€
Vitrina e madhe per akullore.........200€
Vitrina per akullore e ka edhe pjesen e reklames siper..150€
Fontana per bozë dhe limunad...300€
Vitrina per torta ital.......500€
Tavolinat.........100€
Karrikat mbrenda dhe jashte......100€
Tavoline e punes me sudoper dhe bojler i vogel.....100€
Në qofte se e bleni komplet çmimi eshte me lire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim