Skar dhe haub per qebaptore urgjent

Shitet nga: Fahridin 26 Sht 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Urgjent Shes skar dhe haub per qebaptore qmimi shum i. Volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim