Skara me rrym

Shitet nga: Antep Bakllava 04 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet skara per hamburgera, qyfte, qebapa..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim