Skare per Qebaptore

Shitet nga: Ajret 27 Shk 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes Skar komplet per qebaptore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim