Tavolina dhe karriga qmimi shum ii volitshem

Shitet nga: Donart 04 Maj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 3 sete tavolina te perdorura vetem nje muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim