Tavolina karrike aparat

Shitet nga: Sedat 01 Shk 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten tavolina shanki pojaqall dhe aparat per kafe te gjitha ne gjendje shum te mir aporati i kafes i sapo servisuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim