Tehnike e bardhe

Shitet nga: Rrustem Thaqi 29 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   7 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Te ardhura origjinal nga Gjermania , ne gjendje te rregullt , shiten


1 Aparat i Kafes "Viva Bremer" qumshtin e merr vet me 3 Mullina qe e blujn kafen ,pastrimin e ban vet Aparati me Boc(Boca asht kjo ne te majt me te Kalter) i ka 8 operacione dmth 8 lloje te kafes ,

1 Shporet me 4 plloqa dhe furrë

1 Ventilator i madh

1 maqine per Sallame dhe Bukë

Shiten te gjitha , te gjitha jan prodhime gjermane, per qmim bisedojm me kontaktoni ne keta numra te telefonit 044 449 822 dhe 049 201 476
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim