Trafike ne gjendje perfekte

Shitet nga: Bleta 21 Jan 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet trafika ne gjendje perfekte siq shihet ne foto per mem shume info:044593548 ose ne viber +37744593548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim